Kouzla, triky, návody, videa, mikromagie a více!!!

Rubrika článků

Kouzelnický Digi-Balíček 2021 k dostání jen jednou za rok

14. listopadu v 09:52 - MEGAPAMĚŤ, BALÍČEK KARET, VNUCOVÁNÍ MYŠLENEK PATNÁCT V JEDNOM!!! ...

FENOMÉN ŠESTKY SRDCOVÉ: Matematická anomálie, kterou zná každý kouzelník!

15. května v 20:23 - FENOMÉN ŠESTKY SRDCOVÉ ENGLISH: THE SIX OF HEARTS PHENOMENON Bratře kouzelníku či mentalisto, ahoj. TAJNÝ MATEMATICKÝ PRINCIP SI ZKUSTE SAMI DOMA! Karetní kouzelníci a falešní hráči toto know-how znají a hojně jej užívají.   A kolik profesionálních pokerových hráčů díky této matematické anomálii vyhrálo turnaje za miliardy miliard?   A nejlepší je, ŽE TO FUNGUJE SAMO! Až to...

Kouzelnický trik s kartami - KOUZLO S OHNĚM V RUKOU DIVÁKA

13. května v 18:29 - KOUZLA, MAGIE A TRIKY S KARTAMI TOTO KOUZLO JE SE MNOU UŽ PŘES 15 LET! Kamarádi kouzelníci a mentalisté, ahoj. Užij si dnešní video. Obzvláště si myslím, že se sQěle pobavíš, jakmile uslyšíš, co paní Eva napoprvé řekla.

Vánoční digidárek: Semináře a e-booky Jakuba Vosáhla za nejnižší cenu za posledních 5 let!

2. prosince v 14:21 - Loading......

Kouzlo se zápalkami:,,Sirečko, hop!"

25. srpna v 09:01 - KOUZELNICKÝ TRIK A TAKÉ FLOURISH SE ZÁPALKAMI Kamarádi kouzelníci a všichni fanoušci Magie, ahoj. Užijte si další videa, která jsem pro Vás připravil. V jednom se naučíš kouzlo, ve druhém flourish. Dnes žádné karty, ale klasická poctivá mikromagie s obyčejnými předměty - pro tentokrát jsou to sirky.

Únorová Škola Magie a Kouzel v Magic District Havířov

9. června v 18:38 - UŽ PROBĚHLO!!! 28. 02. - 01. 03. 2020! (...po vystoupení Magický džem v podkroví...) Už v únoru další magický víkend v Magic District! Kouzelníci, Cardisteři, Mentalisté ahoj! Lednová 2020: Karetní odysea byla nadupaná a můžete se hlásit na únor. Co vše Tě čeká? Uvidíš mou mentalistickou show Experiment Dáme si kouzelnický free style Magické vzdělání a tipy pro Tvá vlastní kouzla Cardistry Kouzelnické knihy Kouzla a Magie nejen...

Kouzelník Ondřej Pšenička a Jakub Vosáhlo v Magic District

28. listopadu v 08:46 - 2020: Karetní odysea KOUZELNICKÁ UDÁLOST, U KTERÉ CHCEŠ BÝT! Kluci, ahoj! Zatím se o tom jen šuškalo. A už je to tedy konečně venku. V lednu 2020 pro Vás chystáme kouzelnickou událost ve spojení Pšenička - Vosáhlo. KONÁ SE 18.

Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo a Cardister David Václavík! Vzdělávací kouzelnické video!

28. července v 14:14 - POZORUJ MAGII PŘÍRODY A OBJEVÍŠ KOUZLO V SOBĚ! BUĎ SVŮJ, BUĎ SVÁ! (video je pak dole pod dopisem) Milí kouzelníci, mentalisté a fanoušci Magie, ahoj Vám všem! Po mém minulém videu (kdyžtak najdeš zde, pokud Ti uteklo) se opět zvedla obrovská vlna ohlasů.

Jak přeložit karty jednou rukou? Karetní návod pro kouzelníky! Škola Kouzel v Magic District!

13. dubna v 16:33 - KARETNÍ VIDEO A POZVÁNKA DO MAGIC DISTRICT! Kamarádi kouzelníci, ahoj! :-) V tomto videu (máte ho pak dole) jsem nachystal něco málo pro každého z Vás. Pokud jsi začátečník, naučím Tě, jak překládat elegantně karty pouze jednou rukou.

Víkend Kouzel a Magie pro Kouzelníky a milovníky Cardistry! Magic District v Havířově!

29. března v 09:20 - 26. - 28. dubna 2019! Magický víkend v Magic District, Havířov! Kouzelníci a Cardisteři, ahoj! :-) Slíbil jsem Vám, že dám vědět, jakmile zase budu pořádat další školu kouzel a Cardistry. Takže pokud se chceš setkat, učit se a zlepšovat společně, objednej si místo na konec dubna ;-).

Kouzla, Triky nebo Skutečnost? Mentalismus, Hypnóza, Magie a jejich vývoj! Kouzelník Jakub Vosáhlo!

27. ledna v 09:36 - HISTORIE MENTALISMU, VÝVOJ CARDISTRY, KOUZLA A ILUZE Vážený kouzelníku, mentalisto či iluzionisto, ahoj! :-) Posílám Ti záznam z Interview, které se mnou dělal kamarád Adam Gečnuk pro svůj školní projekt. Adam není přímo kouzelník. Baví ho Cardistry! Pokud náhodou nevíš, co je Cardistry, tady máš krátkou ukázku.

Jsi kouzelník? 1. - 3. února 2019 se můžeme vidět naživo!

8. ledna v 09:06 - NAUČ SE MAGII PREZENTOVAT JAKO OPRAVDOVÝ PROFESIONÁL! 3 DNY, 3 UMĚLCI, 3 LEKTOŘI! MÁME POSLEDNÍCH 15 MÍST, TAK RYCHLE! :-) (Až si to vše přečteš a rozhodneš se, že se chceš taky zúčastnit, zavolej mi na 774 912 944 a probereme detaily osobně ;-) ) Kouzelníci, mentalisté a všichni umělci, ahoj! :-) Chceš se...

Kontaktní čtení myšlenek! Muscle Reading! Radí Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo!

25. listopadu v 22:49 - JAK FUNGUJE ČTENÍ MYŠLENEK? TIPY A RADY PRO KOUZELNÍKY A MENTALISTY NA KONTAKTNÍ ČTENÍ Kluci kouzelníci, ahoj! Video, které tady máš, je už sice starší... Tuším, že je to snad rok 2015 nebo 2016? Ani nevím.

Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo v Německu! Magie na cestách!

17. listopadu v 18:00 - VIDEO S KOUZELNÍKEM, KTERÉMU NEVYŠLY PLÁNY! NEŽ SE VŠE POVEDLO, JAK MĚLO! :-) Kouzelníci, ahoj! Ve videu, které máš dole, se můžeš podívat na celou kouzelnickou cestu do Německa.  Jel jsem tam tehdy kouzlit na soukromou oslavu. Vše vypadalo celou dobu v pořádku, než nastaly "problémy".

Kouzelník Jakub Vosáhlo! Kouzla a Mikromagie s kartami! Karetní Kouzla a Triky!

3. listopadu v 15:29 - KARETNÍ IMPROVIZACE V 02:45 HODIN RÁNO! :-) (Za video děkuji Romanovi Vejmolovi) Kouzelníci, ahoooj! Užijte si další videjko a hoďte na youtube komentář, ať se pobavíme navzájem :-). Zatím se měj krásně a zase časem napíšu! :-) Váš kamarád kouzelník.

Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo na téma Hypnóza a MegaPaměť

7. června v 11:44 - Kamaráde kouzelníku, ahoj! :-) Sorry, že jsem se teď delší dobu neozval, ale mám opravdu hodně práce... Jezdím po vystoupeních, kouzlím na firemních večírcích a hlavně...!!!! POZOR!!! Za chvíli se to dozvíííššš.....!!! OTEVÍRÁM VLASTNÍ MAGICKÉ DIVADLO!!!! JÓÓÓÓ!!!! Bude to nádherné místo, kde se budeme moci setkávat.

Jak uhádnout myšlenou kartu? Kouzelník Jakub Vosáhlo v České televizi! Kouzla, Triky a Mikromagie!

11. února v 13:27 - Kamaráde kouzelníku, ahoj! :-) Posílám Ti další kouzelnické video. Je z roku 2018, když jsem vystupoval v živém televizním vysílání České televize. Natočil jsem těch videí kapku více, takže až budu mít chvilku, pošlu Ti zase další.

Kouzelník se ptá kouzelníka! Jaké vnucení používáš nejčastěji a proč?

6. listopadu v 16:23 - ,,NEJLEPŠÍ" VNUCENÍ KARET??? NO, NEVÍM, NEVÍM... Kouzelníci, ahoj! :-) Po vydání dalšího dílu mé školy kouzel Balíčku karet 2 mi od Vás přišlo poměrně dost dotazů… Začal jsem odpovídat na jeden z nich a rozepsal jsem se tak, že mi hned bylo jasné, že už neodpovím na žádný jiný :-).

Nepovedené záběry z natáčení! Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo! Balíček Karet 2!

3. října v 12:01 - Kamarádi, ahoj! :-) Ve videu, které máš dneska dole, Ti posílám něco pro zasmání. Jsou to nepovedené záběry! :-) Když Ti píšu tento dopis, je to totiž už asi čtvrt roku, co pro Tebe připravuju seminář Balíček karet 2! Tuším, že se blíží Vánoce, Velikonoce, narozky či nějaké svátky a je třeba...

Balíček Karet 2! Kouzla a Triky s Kartami Tě Naučí Kouzelník Jakub Vosáhlo!

2. října v 16:02 - Loading... ...

Jak se zbavit Strachu a Trémy do 1 minuty? Kouzelník Jakub Vosáhlo Tě tento Trik naučí!

10. května v 13:10 - Kouzelníci a kouzelnice, ahoj! :-) Máš někdy před vystoupením trému nebo dokonce strach? TENTO TRIK TI POMŮŽE SE UKLIDNIT BĚHEM JEDNÉ MINUTY! V tomto videu Tě naučím jednu ze svých mnoha technik koncentrace. Přiznám se, že už moc často trémou netrpím, ale dobře si pamatuju, jaké to je :-D.

Kouzelník Jakub Vosáhlo Živě! Mikromagie, Kouzla a Triky pro fanoušky Magie!

19. března v 17:37 - Kouzelníci, kamarádi, ahoj! V tomto videu se můžeš mrknout na sestřih z jedné z mých vlastních kouzelnických show. Jmenuje se DĚTSTVÍ. Je to show, se kterou vystupuju hlavně v klubech a na soukromých firemních večírcích. Show je celá ustavena ve stylu, který kombinuje kouzla a magii společně s dalším oborem, který miluju a to je...

Karetní Kouzla a Magie! Absolutní základy pro začátečníky i pokročilé! VIDEO!

18. ledna v 15:17 - KARETNÍ SEMINÁŘ BALÍČEK KARET 1 JE NA SVĚTĚ!!! PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ!!! (video dole) Kluci, ahoooj!!! Tak jak jsem slíbil, je to tady :-). Přes čtvrt roku jsme pracovali na téměř hodinovém semináři, který v češtině obsahuje ABSOLUTNÍ ZÁKLADY KARETNÍ MAGIE!!! Vás, které to zajímá, v tomto semináři naučím úplně vše, co uvidíte v dnešním...

Balíček Karet 1. DÍL! Kouzelník a Mikromagie s obyčejným Balíčkem Karet!

18. ledna v 14:54 - Loading......

Kouzla a Triky s Kartami pro Začátečníky i Profesionály!

18. ledna v 13:10 - KARETNÍ KOUZLA A TRIKY V ČEŠTINĚ UŽ BRZY! Kamarádi kouzelníci, ahoj :-)! Dnešní videjko je sice velmi kratičké, ale i tak ti jej posílám alespoň jako takovou malou upoutávku, na co se můžeš těšit! V době, kdy ti píšu tento dopis, už je to totiž skoro čtvrt roku, co s kamarády a kolegy...

Mikromagie! Kouzla, Triky a Manipulace s Kartami! Mrkni na VIDEO! ;-)

6. prosince v 15:14 - Kouzelníci, ahoj! :-) Kamarád Ondra Pšenička mi podaroval jeden ze svých balíčků karet. Cvilku před tím než začalo jedno z mých kouzelnických představení, jsem si s nimi pohrál a tady z té chvilky máte kratičké video.

Kouzelník Jakub Vosáhlo: Zdarma Kouzelnické Vyzvánění na Mobil!

31. října v 14:57 - Kouzelníku, ahoj! :-) Posílám ti něco ke stažení do tvého mobilu! Vyrobil jsem ti mp3ojku a tu si pak budeš moct stáhnout na odkaze pod videem. Velmi, opravdu velmi často totiž slyším tu otázku: ,,Co to máte za vyzvánění??? Můžu si to někde stáhnout??? :-)" Dnes poprvé ano!  Dnes si toto vyzvánění naší kouzelnické společnosti...

Megapaměť 2: Kouzelník i mentalista může číst myšlenky díky paměti!

26. září v 18:59 - Loading... ...

Megapaměť 2! Kouzelník dělá triky a kouzla s pamětí! Mentalismus a iluze čtení mysli! Karetní triky!

26. září v 18:13 - MEGAPAMĚŤ 2  Profesionální paměťové techniky a jejich užití v praxi! Kouzla, Triky a Iluze s Pamětí, které musí znát každý kouzelník i Mentalista! ...

SEPARACE: Nauč se Kouzelnický Trik! Skvělá cena: JEN 7 EUR!

14. září v 16:05 - Loading......

Separace: Kouzelnický Trik Jakuba Vosáhla, Stačí ti obyčejný balíček karet!

14. září v 10:53 - SEPARACE: KOUZELNICKÝ TRIK JAKUBA VOSÁHLA Kouzelníci ahoj! :-) Spousta z vás už umí Si Stebbins, Megapaměť i Falešná míchání a prosili jste mě o něco dalšího, tak tady to máte :-))). Než se podíváš na dnešní kouzelnické video, které jsem pro tebe připravil, tady máš několik zajímavostí.

Jak se Živit jako Kouzelník a ještě z toho mít dovolenou? Mikromagie na cestách s Jakubem Vosáhlem!

24. srpna v 13:06 - DNEŠNÍ KOUZELNICKÉ VIDEO TĚ URČITĚ NABIJE! ;-) Kouzelníci a kouzelnice, ahoj! :-) Rozhodnul jsem se, že vám ukážu jeden z mých oblíbených způsobů cestování na kouzelnické představení. Mou show si velmi často objednávají velké firmy do velmi luxusních hotelů.

Rétorika (nejen) pro KOUZELNÍKY! Jak mluvit na veřejnosti a působit na lidi?

22. srpna v 12:52 -   KOUPIT: Jak mluvit na veřejnosti a působit na lidi? INVESTICE: 50 EUR JAK MLUVIT NA VEŘEJNOSTI A PŮSOBIT NA LIDI (nejen) V KOUZLENÍ? Kouzelníci, ahoj :-) Mluvení a vystupování na veřejnosti je jedna z nejrozšířenějších fóbií na zeměkouli.

Kouzelnický trik s kartami, který ještě nikdy nebyl prozrazen! A je to trik? Ne! Je to kouzlo :-)

18. srpna v 20:32 - Kluci kouzelníci, ahoj! :-) A holky :-) Před časem jsem vám slíbil, že vydám 2. díl triků, fíglů a frajeřinek, ke kterým není třeba nic víc, než vlastní hlavu :-)... Jedničku už spousta z vás viděla a jak se to má s dvojkou vám vysvětlím ve videjku, ať jste v obraze ;-).

Kouzelník Karel Pomahač a Jakub Vosáhlo! Mikromagie na svatbu i firemní večírek!

2. srpna v 10:45 - JAK SE ŽIVIT JAKO PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK? Kluci kouzelničtí, ahoj! :-) Pokud vás zajímá, jakým způsobem se živit jako kouzelník, jak se chystat na vystoupení, jaký je rozdíl mezi mikromagií a čarováním na parketu, pak vám dnešní videjko sedne jako byrokrat ke kartotéce ;-).

MIKROMAGIE A KOUZELNÍK! Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Karlovy Vary! Kouzlíme v ČR i v zahraničí!

22. června v 11:29 - JAKUB VOSÁHLO MENTALISMUS A MIKROMAGIE V MAGICKÉM KOUTKU SPOLEČNÁ KOUZELNICKÁ SHOW KOUZELNÍK A MIKROMAGIE PRO DOSPĚLÉ ČTENÍ MYŠLENEK A MANIPULACE MYSLI KOUZLA, TRIKY, MIKROMAGIE KOUZELNÍK NA FIREMNÍ VEČÍREK I SOUKROMOU OSLAVU KARETNÍ KOUZLA A PROFESIONÁLNÍ KARETNÍ EXHIBICE   ...

Kouzelník by měl být KOUZELNÍK, ne předváděč triků! Jaká je vize kouzelnické společnosti VESPE.CZ?

29. května v 19:24 - Kamarádi kouzelníci, ahoj :-). Dnes se s vámi podělím o něco velmi specifického a osobního. Rád bych vám všem totiž popsal mou vlastní soukromou vizi vývoje kouzel a magie v Česku. Také bych vám rád vysvětlil, kam se snažím směřovat s kouzelnickou společností VESPE.

Megapaměť pro Kouzelníky a Mentalisty

4. května v 19:06 - Megapaměť: Naučíš se pamatovat jako génius!   KOUPIT KARTOU: Megapaměť!: 40 EUR NEJŽÁDANĚJŠÍ SEMINÁŘ JAKUBA VOSÁHLA!!! PROČ??? PROTOŽE TI POMŮŽE NEJEN V KOUZLECH, ALE I V BĚZNÉM ŽIVOTĚ!!! ;-) Video seminář ,,trénované paměti“ vytvořen speciálně pro podnikatele, umělce (moderátory, kouzelníky, herce atd.

Vnucování myšlenek! Kouzelnická kniha!

25. dubna v 15:46 - Loading... Kamarádi, mentalisté a kouzelníci, ahoj! :-) JE TO TADY! VNUCOVÁNÍ MYŠLENEK (Příručka psychologie, manipulace a triků pro mentalisty a kouzelníky) Slíbil jsem vám, že jakmile bude kniha hotová, dám vám ihned vědět.

Kouzelník, Mikromagie a Kouzla a Triky s Kartami

8. března v 17:06 - Kouzelníku, ahoj :-) Dnes ti prozradím jedno ze svých největších tajemství! Prozradím ti totiž, které kouzlo předvádím nejčastěji ze všech, řeknu ti proč a řeknu ti taky, kde se ho můžeš naučit i ty! ;-) Předváděl jsem toto kouzlo v České televizi, předváděl jsem ho už tisícům diváků v Česku i v zahraničí.

Kouzelnický Trik s Pivem

21. února v 20:50 - Michale, zdravím vás, tady to máte ;-) Kouzlí náš kolega Karel. Přeju fajn den! Jakub Vosáhlo ...

Kouzelník, Mikromagie! Nauč se kouzelnický trik s mincí ZDARMA!

17. ledna v 18:44 - Ahoj, kouzelníku! Dnes ti jako dárek posílám další trik úplně zadarmo ;-). A nejde jen o trik, ale také ti k němu prozradím i tajný tip, proč spoustě začátečníků nejde valit minci přes prsty.

Kouzelník a Mikromagie! Jak to vypadá na soukromém setkání kouzelníků?

17. ledna v 18:13 - JAK TO VYPADÁ, KDYŽ SE SEJDOU KOUZELNÍCI? KDE VŠUDE A KOMU KOUZLÍME? Ahoj, kouzelníci! Dneska se můžete mrknout na video ze soukromého setkání kouzelníků. Jak vidíš, kouzla jsou opravdu supr koníček a kouzlíme všichni, kde se dá :-).

Mikromagie: Jak se učit kouzla a triky? Kouzelník na firemní večírek!

17. ledna v 09:55 - JAK SE UČIT KOUZLA A TRIKY? JAK BÝT UŽ ZÍTRA LEPŠÍ KOUZELNÍK NEŽ DNES? JE TŘEBA SE UMĚT UČIT! Ahoj, kouzelníku! Dnes si společně na ,,jednoduchém" kouzelnickém triku ukážeme, jakým způsobem kouzla trénovat. Přesněji řečeno - předvedu ti jednoduchý trik, který už možná umíš z tohoto semináře a vysvětlím ti, jakým způsobem se kouzla...

Kouzelník na firemní večírek

3. ledna v 14:36 - Dobrý den :-). Zdravím všechny, s nimiž jsme se potkali na vašem firemním večírku v Plzni. Bylo mi s vámi opět fantasticky, užijte si kratičký vzpomínkový sestřih a přeju fajn rok 2016 ;-). CARPE DIEM! Za kouzelnický tým VESPE.

Kouzelnická Příručka Ke Stažení

1. ledna v 14:53 - Loading......

Kouzelnický Trik s Tkaničkou! Kouzelnický trik nebo hlavolam?

2. prosince v 17:20 - Ahoj, kouzelníci! Nejdříve Vám všem děkuju za to, že se se mnou tak pilně učíte a že se v kouzlech opravdu zlepšujete. Na Vás, kteří už jste si u mě objednali tajný karetní systém Si Stebbins a nebo třeba Falešná Míchání, jde vidět, jak jste se najednou posunuli úplně na jinou...

Kouzla, Triky a Magie s Gumičkami! Pravidla A Vysvětlení!

2. prosince v 13:58 - Ahoj, než Tě naučím kouzlo s gumičkama, LAJKNI MŮJ FACE! Tam se vždy mezi prvníma dozvíš, co pro Tebe chystám a budeme kámoši ;-). Klikni a lajkuj: NAUČ SE KOUZLO S GUMIČKAMI Ahoj, kouzelníku! Dneska se společně opět podíváme na nějaké tipy a triky, ale úplně nejdříve ze všeho si pojďme říct opět něco ke...

Kouzla, Magie a Triky v Knihách

30. listopadu v 13:24 - Ahoj, kluci :-), Už po několikáté v životě čtu knihu, která se jmenuje Moc podvědomí. Proč po několikáté? Není to proto, že by mi připadala vždy tak skvělá a zařadil ji právě mezi ty knihy, které si STOPRO ještě někdy přečtu.

Kouzelník na večírek, triky, mikromagie a mentalismus

11. listopadu v 10:49 - Kouzelníci, ahoj! Nejdříve vám všem moc děkuji za obrovský zájem o speciální karetní seminář, o kterém jsem vám řekl minule. Například kouzelník Martin si tento seminář taky koupil. Kouzla z tohoto systému se naučil velmi lehce a napsal mi: Si Stebbins bylo výborný, zároveň ti za to moc děkuju, protože tento seminář naprosto splnil mé očekávání!!! Martine,...

Falešná Míchání Pro Kouzla A Triky s Kartami

2. listopadu v 16:49 - FALEŠNÁ MÍCHÁNÍ KARET! TVOJE KOUZLA A TRIKY S KARTAMI ZAŽIJÍ NOVOU ÚROVEŇ! KOUPIT KARTOU: Falešná míchání: 30 EUR Bratře kouzelníku, ahoj! Ti z Vás, kteří se chtějí v kouzlech neustále posouvat, vědí, že to, co umíte, už Vám nikdo nevezme.

Kouzla a triky s kartami! Seminář s tajným karetním systémem je konečně ke stažení!

28. října v 10:14 - Návrat: Kouzelnický obchod, Kouzla a Triky  KOUZELNÍK POUŽÍVÁ TAJNÝ KARETNÍ SYSTÉM POPRVÉ NA VIDEU V ČEŠTINĚ CHCEŠ-LI ZAČÍT S KOUZLY A MAGIÍ, ZAČNI DNES! ;-) JAKMILE SI SEMINÁŘ KOUPÍŠ, PŘIJDE TI PŘÍMO DO MAILU!!! Ahoj, jak jsem ti slíbil, posílám karetní seminář ke stažení pro ty z Vás, kteří se chcete kouzla a magii...

Kouzla a triky? Jaká kouzla existují? Kategorie kouzel a magie!

28. října v 09:43 - Ahoj, kouzelníci! Natáčení videa, na které se dneska podíváme, jsem si opravdu užil, byla to prdel. Doufám, že i Ty si užiješ koukání na něj, popřípadě ho třeba i rovnou nasdílš třeba na Faceu a hodíš nějaký fajn koment.

KOUZELNICKÝ TRIK PRO ZAČÁTEČNÍKY

24. října v 14:10 - Ahoj, bratře kouzelníku! JAK UVÁZAT UZEL JEDNOU RUKOU? JAK Z KOUZEL UDĚLAT SÁZKU TŘEBA O PIVKO? Pokud jsi toto kouzlo ještě nikdy nedělal nebo nezkoušel, je nejvyšší doba začít. Každý kouzelník svou kariéru nějak začínal.

EBOOK: Jak se živit jako kouzelník?

24. října v 13:15 - EBOOK: Jak se živit jako KOUZELNÍK??? :-) Jediná česká příručka pro kouzelníky, kteří chtějí vydělávat!!! Vydělávat kouzlením :-) KOUPIT Jak se 17krát živit jako umělec?: 10 EUR Tato kniha Ti dá: - Skutečná marketingová know-how - Ukáže ti ,,díry“ na trhu umělců, ve kterých na tebe čekají peníze, zkušenosti a noví přátelé ;-) - Je jedno, jaké umění děláš,...

TAJNÝ KARETNÍ SYSTÉM PRO KOUZLA A TRIKY KOUZELNÍKŮ I MENTALISTŮ

24. října v 13:00 - KOUPIT KARTOU: Tajný karetní systém mentalistů!: 30 EUR Tajný karetní systém opravdových mentalistů a kouzelníků! Je jedno, jestli jsi žena nebo muž, zvládneš to! Naučím vás efekty z mého profesionálního repertoáru a další budete schopni tvořit sami! Odstartuj svůj karetní mentalismus a kouzla už dnes ;-).

(CYBER) KOUZELNÍK MARCO TEMPEST

13. října v 15:14 - KOUZELNÍK MARCO TEMPEST Ahoj, Kluci :-), pokud vám nic kouzelník Marco Tempest neříká, pak dneska nahlédnete pod poklici hooodně jiného kouzlení, než na jaké jste asi zvyklí. Pokud už ale třeba ty tohoto umělce znáš, pak se zcela jistě dozvíš perličky, o kterých jsi možná neměl ani páru.

Co říkají světoví kouzelníci? Výroky a doporučení z FISM - 3. DEN! :-)

28. srpna v 14:35 - KOUZELNÍK - Jak by měl přemýšlet? Co říkají slavní kouzelníci z jeviště i z oboru mikromagie? Ahoj, kluci (tak nějak nepředpokládám, že by nám tu brouzdaly holky)! :-) Jedeme dál, takže dneska opět přikládám fotečky, abyste se mohli zorientovat, jak vypadal 3.

Mistrovství světa kouzelníků - 2. DEN - Kouzla a triky mistrů magie

17. srpna v 15:28 -   Ahoj, bratře kouzelníku, jedeme dál :-)!!! Krátce se teď ještě vrátím k minulému článku a to k pondělku FISM 2015, takže vlastně k zahájení. Tady Ti k němu přikládám fotografii účinkujících z první gala show. Taky jsem si uvědomil, že jsem se zatím ani slůvkem nezmínil o složení poroty, takže rovněž přikládám ve formě fotografie seznam jmen jak...

2 FRIENDS SHOW - Radek Petráš a Jakub Vosáhlo

14. srpna v 13:19 - ...

Mistrovství Světa kouzelníků v RIMINI

10. srpna v 16:26 - FISM 2015 - 1. DÍL

Mentalista a kouzelník z Argentiny - Jorge Garcia ( The Jack )

29. června v 11:24 - Ahoj, kluci :-), posílám Vám video s Jorge Garcia, natočené po jeho návštěvě v Praze v roce 2015. Je jedno, jestli jsi kouzelník, mentalista, kouzlíš pro děti nebo pro dospělé. Interview se zaměřuje na tu stránku kouzlení, která se týká nás všech.

Mistrovství světa kouzelníků 2012 - Závěr

3. června v 10:34 - Pátek:  Den nejnaplněnějšího (to je slovo, co?) semináře.  David Stone rychlostí rakety naprosto ovládnul celé publikum. Bum, bum, bum, efekt za efektem, hláška za hláškou, misdirection za odvedením pozornosti :-)...Jako finále spolknul modelovací balónek, který pak vytáhnul opět celý ze svého břicha.

Kouzelník, na kterého myslím před každou show!!!

3. června v 10:33 - Před každou show dělám rituál... Ano, před každou svou show!!! Před každým svým vystoupením :-). Dělám rituál, o kterém v jedné ze svých knih píše Dale Carnegie. Psal o kouzelníkovi jménem Howard Thurston (July 20, 1869 – April 13, 1936).

Kouzelníci v Blackpoolu 2012 - Středa

3. června v 10:32 - Středa:  Den začal seminářem Michaela Webera.  Je opravdu moc, moc veveliký :-). Balíček karet v jeho rukou vypadá jako balíček zápalek V semináři se věnoval ukázkám paměti v kombinaci se zamíchaným balíčkem karet.

Mistrovství světa kouzelníků 2012

3. června v 10:31 - Kouzelníku, ahoj! ;-) Dneska Ti posílám kousek reportáže z Mistrovství světa kouzelníků, abys věděl, jak to tam vypadá a jak nádherný svět to je :-). Trénuj i Ty, uč se kouzlit každý den, investuj do sebe a své magie, zlepšuj se a třeba jednou i Ty budeš jednou spolupracovat s naší...

Kouzelník na návštěvě v Divadle Járy Cimrmana

29. května v 09:34 - JAKÉ BYLO PROŽÍT TENTO SEN A JAK K TOMU DOŠLO??? Promiňte, kamarádi kouzelníci, ale na celý tento příběh je na internetu málo místa :-). Budete-li jej chtít někdy slyšet, až se uvidíme osobně, rád Vám jej povím.

Jak se živit jako kouzelník?

11. května v 16:05 - Jak se 17x živit jako umělec/kouzelník? Kouzelníci, ahoj :-). Ze srdce věřím tomu, že živit se jako kouzelník je nejkrásnější práce na světě!!! Na základce jsem místo brigád už od 12ti let kouzlil za peníze, stejně tak jsem si přivydělával na střední škole a jako dospělý jsem dnes kouzelníkem z povolání a mám...

SLÍBENÉ VIDEO Z MAGICKÉHO WORKSHOPU

11. května v 14:52 - Ahoj :-), v posledním článku jsem Ti slíbil video reportáž z akce v Praze, takže je to tady :-). Prosím Tě, jen to neber jako skutečnou reportáž a profi záznam :-). Je to prostě jen prdel, ale jde vidět, že se na kaci sešla dobrá parta.

Poznatky z kouzelnických workshopů s Shanem Cobaltem a Fritzem Alkemadem

5. května v 09:30 - Workshop s Shanem Cobaltem a Fritzem Alkemadem   Ahoj :-), Dnes Ti posílám pár zajímavých tipů, triků a postřehů ze setkání s karetním kouzelníkem Shanem, mikromagii se věnujícím Fritzem a našich českých kluků… Byla to sranda a zcela jistě je nad čím přemýšlet a co zkoušet… Hezky se bav…   Co dělat, když máš suché ruce...

Kouzelníka nedělá jen tajemství? Co je třeba v iluzích i mikromagii?

27. dubna v 16:17 - Ahoj, jak jsi slyšel, v ukázce, jsem nemluvil o tom, jak dělat double lift, jak namíchat karty, jak zjistit myšlenku, na kterou divák myslí :-). Myslím, že je třeba pochopit, že kouzelníka nedělá jen to, že zná tajemství.

Kouzelník pro děti! Kouzelník na dětskou oslavu! Kouzelník do školy!

27. dubna v 16:13 - Ahoj, kouzelníku :-). Než si pustíš dnešní video, zase se trochu něco naučíme. Dneska se podíváme na to, jak kouzlit například ve škole, či kdekoliv jinde, kde je více mladých lidí než dospělých ;-).

Dělá z nás kopírování kouzel zloděje???

27. dubna v 16:04 - Dělá z nás kopírování kouzel zloděje??? Ahoj, dnešní úvaha se nás týká tak nějak nás všech, že jo? Nejen kouzelníků tady v Česku, ale zcela jistě na celém světě. Každý máme jiný pohled na věc a proto bychom měli přemýšlet.

Co nás kouzla učí kromě kouzel??? :-)

27. dubna v 15:55 - CO NÁS KOUZLA MŮŽOU NAUČIT KROMĚ KOUZEL? Ahoj, budu teď chvíli uvažovat o Magii v hlubším rozsahu, jo? Můžeš třeba jen číst, můžeš souhlasit, můžeš pochopitelně i nesouhlasit… Hlavně bude fajn, když budeme společně jen tak dumat o kouzlech ;-) Třeba některým z Vás v něčem trošičku poukážu směr, jakým o kouzlech přemýšlím...

Pouliční kouzlení je těžká práce, ale je to sranda!!!

27. dubna v 15:42 - Jaké je kouzlení na ulici? Jaké postupy při kouzlení dodržovat? Kterým kouzlem jsem na ulici zastavoval chodce?   Ahoj :-), posílám Ti jeden z mých Servantou vydaných článků ;-). Sednete si k počítači, otevřete mail a čtete: ,,Ahoj, Kubo, přál bych si od tebe článek pro Servantu na téma " pouliční magie".

MAGIE JE NEJLEPŠÍ KONÍČEK NA SVĚTĚ!!!

27. dubna v 15:24 - Ahoj, tady je Jakub Vosáhlo :-). Než se spolu začneme učit kouzla a magii, LAJKNI MŮJ FACE! Tam se vždy mezi prvníma dozvíš, co pro Tebe chystám a budeme kámoši ;-). Klikni si a lajkni si: MAGIE JE NEJLEPŠÍ KONÍČEK NA SVĚTĚ!!! Ahoj!!! Tak Tě vítám ještě jednou!!! :-) Pokud se známe osobně, jsem rád,...

KOUZELNÍK NA SVATBU! MIKROMAGIE PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Jak se naučit "Kouzelnou" paměť? Kouzelník a Mentalista Jakub Vosáhlo představuje MegaPaměť! ;-)

12. dubna v 11:28 - ZA 10 MINUT TĚ NAUČÍM ČÍSLO PÍ NA 20 DESETINNÝCH MÍST O KOUZLECH, MENTALISMU A PAMĚTI V ČESKÉ TELEVIZI Kamarádi kouzelníci, ahoj! :-) Všem Vám díky za ohromnou podporu, kterou mi dáváte a díky níž pro Vás mohu dál tvořit! Jsem rád, že můžeme růst společně :-).

Kouzelník a Mikromagie s Kartami! Jak se učí kouzla s Jakubem Vosáhlem?

13. února v 12:54 - Kouzelníci, ahoj! :-) Minule jsem vám poslal video (pokud ti uteklo, máš ho ještě jednou tady dole ;-) ). Jsem neuvěřitelně rád, jak moc se vám video líbilo a kolik z vás se už učí!!! Moc díky za vaši podporu a že se učíte právě se mnou!!! A taky díky za vaše dotazy k videu Balíček karet...

Mistrovství světa kouzelníků 2015

Úvodní stránka kapesního programu kouzelníků
Úvodní stránka kapesního programu kouzelníků
Program 1. dne mistrovství světa kouzelníků
Program 1. dne mistrovství světa kouzelníků
Soutěžící kouzelníci na pódiu - 1. DEN
Soutěžící kouzelníci na pódiu - 1. DEN
Mikromagie - soutěž 1. DEN
Mikromagie - soutěž 1. DEN
Kouzla a triky druhý den
Kouzla a triky druhý den
Soutěžící kouzelníci druhý den
Soutěžící kouzelníci druhý den
Mikromagie soutěžící
Mikromagie soutěžící
Kouzla na jevišti - POROTA
Kouzla na jevišti - POROTA
Porota kouzelníků na jevišti
Porota kouzelníků na jevišti
Mikromagie porota 01
Mikromagie porota 01
Mikromagie porota 02
Mikromagie porota 02
Kouzelnická Gala Show 01
Kouzelnická Gala Show 01
Kouzelnická Gala Show 02
Kouzelnická Gala Show 02
3. DEN Mistrovství světa kouzelníků
3. DEN Mistrovství světa kouzelníků
Kouzelníci FISM 2015
Kouzelníci FISM 2015
Kouzelník Paul Daniels
Kouzelník Paul Daniels
3.DEN - pódioví kouzelníci
3.DEN - pódioví kouzelníci
Kouzelníci mikromagie - 3.DEN FISM 2015
Kouzelníci mikromagie - 3.DEN FISM 2015
Mikromagie! Kouzla, Triky a Manipulace s Kartami!
Mikromagie! Kouzla, Triky a Manipulace s Kartami!
Vánoční kouzelnický digidárek Jakuba Vosáhla
Vánoční kouzelnický digidárek Jakuba Vosáhla

Jsi kouzelník??? ODEBÍREJ!!!

Zdarma články, kouzla a triky od Jakuba Vosáhla!!!

Kontakty:

Telefon: 774 912 944
vespe@atlas.cz

Radši, prosím, volejte ;-)

Děkujeme.